Clicky

کنسول های کپی خور شده استفاده کنیم یا نه؟

افرادی که به فکر خرید بازی ps4 هستند معمولاً وقتی با قیمت این محصول روبرو می شوند در خرید خود دو دل می شوند. بنابراین قصد داریم کنسول های کپی خور را با مدل های معمولی مقایسه کنیم و بررسی کنیم که مدل های کپی خور شده مناسب هستند یا خیر.

راز خرید بازی PS4 کپی خور فاش شد!

در خرید بازی ps4 کپی خور عجله نکنید! حقیقت این است که اکانت های مختلفی را می توان روی PS4 فعال کرد و بسیاری از فروشندگان از این ترفند استفاده می کنند. مثلاً یوزرنیم و پسورد یک گیمر خارجی که در وضعیت سرقت قرار گرفته را روی کنسولی که به شما فروخته می شود، فعال می شود. حال بازی های همان شخص روی اکانت قرار می گیرد و شما فکر می کنید که بسیاری از بازی های جدید دسترسی دارید!حال موضوع جالب این است که یک اکانت روی دو کنسول به صورت همزمان نمی تواند فعال شود به این ترتیب فروشنده به شما این اخطار را می دهد که هرگز نباید دستگاه را به اینترنت وصل کنید و شما را تهدید می کند که اگر این اتفاق بیفتد احتمال بن شدن دستگاه شما وجود دارد. اما اصل داستان این است وقتی همزمان با صاحب اصلی کنسول، وارد اکانت او شوید، او متوجه می شود که شخص دیگری نیز از کنسول او استفاده می کند و در نهایت مشخصات اکانت خود را تغییر می دهد و دست شما به هیچ جا بند نیست و دیگر نمی توانید وارد شوید. اینجاست که هم شرایط بازی آنلاین از شما گرفته می شود و هم هزینه ای که کرده اید باطل می شود. خرید بازی PS4 باید قانونی باشد.

خرید ps4

تفاوت در چیست؟

قیمت بالای بازی های PS4 همیشه دردسرهای خود را داشته است به طوری که وقتی یک بازی معروف عرضه می شود، نیاز به پرداخت هزینه زیاد برای آن است که گاه بسیار دشوار می شود بنابراین بسیاری از افراد برای اینکه هزینه را پرداخت نکنند به سراغ کپی خور کردن کنسول می روند. کپی خور کردن در واقع همان هک کردن است که گاه با عبارت جیلبریک هم شناخته می شود. در این روش به زبانی ساده بازی های مختلف روی کنسول ارزان نصب می شود و دیگر نیازی به خرید گیفت کارت ندارید.

معمولاً وقتی صحبت از فریمور یا نرم افزار PS4 است تنها تفاوت به ورژن فریمور بر می گردد. در سخت افزار این موارد هیچ تفاوتی دیده نمی شود. فرم ور 07/5 و پایین تر قابلیت کپی خور شدن دارند به طوری که اجازه می دهند هر بازی که مد نظر دارید را اجرا کنید. اگر یادتان باشد در مدل اکانتی، مشتری فقط 3 بازی می تواند انتخاب نماید و موارد دیگر به وضعیت شانسی برای کاربر ریخته می شود.

بنابراین اگر سوال شما این است که خرید بازی ps4 کپی خور شده خوب است یا نه و یا از این سبک استفاده کنیم یا خیر؟ باید بگوییم برای همه کاربرانی که به دنبال بازی های کپی شده هستند کنسول های PS4 با فریمور 07/5 و پایین تر گزینه بهتری محسوب می شود.

حقیقت امر این است که این روزها روش های کپی خور به شکل نرم افزاری بسیار گسترده شده اند و این موضوع سبب شده که مثل قبل محبوبیت نداشته باشند کنسول های کپی خود از نوع اکانتی چون به روز و قیمت مناسب هستند معمولاً بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.

خرید بازی ps4 کپی خور ممنوع

معایب کنسول کپی خور

کسانی که فکر خرید بازی ps4 هستند اما از یک طرف به کنسول کپی خور فکر می کنند باید از معایب این کنسولها اطلاعات دقیق تر داشته باشند.

1- ممنوعیت برای بازی های جدید

زمانی که اقدام به خرید بازی ps4 اصل نمایید خیالتان جمع است که وقتی یک بازی جدید عرضه شد، میتوانید آن را اجرا کرده و لذت ببرید اما در مورد کنسول های کپی خور این رویکرد وجود ندارد به طوری که به یکباره به شما گفته می شود که دیگر امکان استفاده از بازی های جدید را ندارید. در صورتی که قصد دارید به بازی های جدید دسترسی پیدا کنید مدل کپی خور شده به درد شما نمی کند.

2- عدم سازگاری با دستگاه موبایل

با خرید بازی ps4 قانونی به سادگی می توانید دستگاه را از طریق موبایل و تلفن همراه خود کنترل کنید به طوری که کنسول با اتصال به اینترنت و گوشی کار خود را آغاز می کند اما در کنسول های کپی خور این مورد دیده نمی شود و موبایل کنترل خاصی روی این کنسول ها ندارد.

3- ایجاد مشکل در انجام بازی

کسانی که اقدام به خرید بازی PS5 کرده اند می دانند که امکانات جدیدی که در آنها دیده می شود دسترسی به بازی های گروهی و آنلاین است. این سبک به طور کلی کمک می کند که گیمرها به بازی های آنلاین متمایل شوند. این بازی ها هم از نظر هیجان بسیار عالی هستند و هم جذابیت بیشتری دارند.

زمانی که از کنسول کپی خور استفاده میکنید به شما امکان انجام بازی آنلاین داده نمی شود چون باگ های زیادی در بازی دیده می شود. بازی های آنلاین توسط گیفت کارت اجرا می شوند. در خرید بازی PS4 به همه جزییات دقت کنید.

4- از بین رفتن تنظیمات با هر بار خاموش کردن

زمانی که قصد کپی خور کردن پلی استیشن خود را دارید، هک نرم افزاری صورت می گیرد و به طور کلی سخت افزار دستگاه هیچ تغییری نخواهد کرد. اما با هر بار روشن و خاموش کردن کنسول دیده می شود نیاز به تکرار عملیات هک دارید که این کار معمولاً از حوصله خارج است. خرید بازی PS4 کپی خور با عدن شرایط تنظیم بی معنی است.

5- عدم اتصال به شبکه اصلی

کسانی که اقدام به خرید بازی ps4 می کنند، قصد دارند که به شبکه اصلی پلی استیشن وصل شوند تا بتوانند به جدیدترین امکانات دسترسی پیدا نمایند. در مورد کنسول های کپی خور شرایط دسترسی به PSN یا همان شبکه اصلی وجود ندارد و نمی تواند مدیریتی روی حساب خود داشته باشید.

6- خرید بازی PS4 کپی خور و مشکلات آپدیت

خرید بازی ps4 به صورت اتوماتیک آپدیت می شود اما این مورد در خصوص کنسول های کپی خور دیده نمی شود. کنسول های بازی با هر بار آپدیت باگ خود را بر طرف می سازند اما این موضوع در خصوص کنسول های کپی خور شده دیده نمی شود و در این راستا مجبور هستید که شرایط را با همان باگ ها تحمل کنید. خرید بازی ps4 با کنسول قانونی و همینطور استفاده از گیفت کارت پلی استیشن به شما کمک می کند به آپدیت های ضروری دسترسی داشته باشید و کنسول خود را همیشه در به روز ترین حالت نگه دارید.

7- خرید بازی PS4 کپی خور و عدم کیفیت مناسب

وقتی صحبت از هک کردن است یعنی یک روش مخرب و غیر قانونی مدنظر است به طوری که با تکنیک اشتباهی قصد داریم که از بازی ها به صورت رایگان استفاده کنیم در این راستا شرکت تولید کننده کنسول شرایط دشواری برای برخورد با هک و کپی در نظر گرفته شده است به طوری که هر زمان که متوجه هک یا کپی شود، کنسول غیر قابل استفاده می شود. شما با خرید بازی ps4 و گیفت کارت می توانید برای همیشه به این موضوع پایان دهید.

با وجود معایب موجود چرا عده ای به سراغ کنسول های کپی خور می روند؟

یک سری تصور در خصوص کنسول های کپی خور وجود دارد که یا اشتباه است و یا عمر کوتاهی دارد!

اولین تصور این است که امکان اجرای بازی متنوع بدون پرداخت هزینه وجود دارد اما حقیقت این است که پس از مدت کوتاهی بازی پر از باگ و خطا است و در نهایت شخص از انجام آن خودداری می کند.

گاه شخص این تصور را دارد که میتواند برنامه های شخص ثالث را روی دستگاه نصب کند اما پس از نصب متوجه خطاهای موجود می شود و در این زمینه مشکلات زیادی وجود دارد.

شاید یک سری امکانات مرتبط با نصب سیستم عامل لینوکس مطرح شده باشد اما آنطور که فکرش را میکنید، نیست.

بازی ها معمولاً با قیمت ارزانتر از مدل واقعی عرضه می شوند اما نسخه های قدیمی به دست شما می رسد و از نظر گرافیک شرایط خوبی ندارد.

معمولاً فایل منیجرها برای کنسول های کپی خور وجود دارند اما مدیریت سیستمی دستگاه پس از مدتی کیفیت روز اول خود را ندارد. در خرید بازی PS4 باید به مدیریت فایل ها دقت کنید.

البته کسانی که علاقه به بازی های قدیمی پلی استیشن 2 و 1 دارند و یا سگا در پلی استیشن 4 را می پسندند می توانند از مدل کپی خور استفاده کنند اما پس از مدتی کیفیت کار زیر سوال می رود.

خرید بازی ps4 کپی خور

قیمت کپی خور کردن پی اس ها

معمولاً هزینه ای که برای کپی خورد کردن پلی استیشن در نظر گرفته می شود واح دقیق و مشخصی ندارد و بر اساس نوع ورژن و نوع پی اس مشخص خواهد شد اما سطح کیفی که برای کپی خوردن کردن پی اس ها در نظر گرفته می شود بر روی قیمت تاثیر زیادی می گذارد. قیمت خرید بازی PS4 کپی خور نباید شما را وسوسه کند.

لذت را فدای قیمت ارزان نکنید!

با کنسول های کپی خور هرگز نمی توانید انلاین بازی کنید. در دنیای امروز کسانی که به دنبال خرید بازی ps4 هستند فقط و فقط به لذت گیم آنلاین توجه می کنند. یعنی دوست دارند با پلیرهای قدرتمند در دنیا رقابت کنند حال کنسول های کپی خور هرگز این امکان را فراهم نمی شوند و رسماً شما یک آتاری قدیمی با گرافیک بالا در اختیار دارید، چه ارزشی دارد؟

وقتی از پی اس 4 کپی خور استفاده می کند بازی ها پس از باگ هستند و شرایط آپدیت نیز برای شما ایجاد نمی شود و هرگز از فصل جدید بازی لذت نمی برید پس خرید آن چه ارزشی دارد؟

شرایط آپدیت برای دستگاه شما وجود ندارد و مشکلات نرم افزاری و باگ های دستگاه برطرف نخواهد شد پس چه می خواهید کنید؟

هزینه مجدد را حذف کنید!

باگ های کنسول های کپی خور به قدری زیاد هستند که معمولاً پس از مدتی مجبور می شوید که در کنار کنسول های کپی خور خود یک نمونه واقعی و قانونی نیز خریداری کنید پس چرا باید هزینه مجدد برای خود بتراشید؟ یک بار هزینه کنید و از فضای بی نظیری که برای شما ایجاد می کند لذت ببرید.

 

 بگذارید با شما رو راست باشیم!

دوره اینکه بتوانید با هزینه بسیار کم بازی بخرید به پایان رسیده است. یعنی این تصور که به سادگی یک کنسول بازی بخرید و آن را هک کنید و مجانی بازی کنید به کل اشتباه است و برای نسل های جدید از بازی اصلاً جواب نمی دهد.

شایعاتی مبنی بر اینکه با خرید بازی ps4 می توانید به سادگی بازی ها را کپی کنید اشتباه است، چنین اتفاقی رخ نمی دهد! یعنی به قدری باگ ها و خطاها زیاد هستند که عملاً کار با کنسول را به حداقل میرساند.

اورجینال دست دوم بهتر است کپی خور است!

پیشنهاد ما در خرید بازی ps4 این است که مدل های اورجینال را خریداری کنید حتی اگر دست دوم باشد! به این ترتیب به خیال راحت و با قیمت کمتر، از بازی لذت بریده اید. دوره خرید فله ای بازی به سر رسیده است.

حقیقت این است که بسیاری از ماه مدت ها تجربه بازیهای کپی را داریم و عادت کرده ایم که کنسول بازی خودمان را کپی خور کنیم به این ترتیب حالا که قرار است برای بازی پول زیادی پرداخت کنیم برایمان سخت است. این موضوع باعث می شود که بسیاری از فروشنده ها از شرایط سو استفاده نمایند برخی از کنسول های بازی را به اسم کپی خور بفروشند. وقتی این دستگاه ها کپی خور نشده باشند دیگر چنین ادعایی چه معنایی خواه داشت؟ نگذارید سرتان کلاه برود. 

بازی ps4

نتیجه گیری

در بررسی های صورت گرفته در این مقاله مشخص شد که خرید بازی PS5 و PS4 قانونی روشی بهتر و قابل قبول تر است به طوری که حتی اگر شرایط به شکلی باشد که مجبور به خرید بازی های دست دوم هم باشید باز هم لذت برای آنلاین برای شما فراهم می شود. از یاد نبرید که بازی های آنلاین باید بر اساس قانون و شرایطی که دارند اجرا شوند پس چه خوب است بدانید قرار است چطور بازی کنید و بر چه اساسی بازی را دنبال کنید.

در دنیای امروز خرید PS4 کپی خور نه منطقی است و نه به صرفه پس باید بدانید که چه محصولی را با چه کیفیتی خریداری می کنید و چه استفاده مشخصی از آن خواهید کرد.

در خرید PS5 و PS4 هوشمندانه انتخاب کنید تا هیجان بیشتری را تجربه کنید.

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش